Karol Mets astus St. Pauliga pika sammu tippliigale lähemale

Karol Mets käis pärast kohtumist jääkott põlvel.
Karol Mets käis pärast kohtumist jääkott põlvel. Foto: IMAGO/Michael Taeger/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets tundis koos St Pauliga Saksamaa esiliigas taas võidurõõmu. Koduväljakul alistati 2:0 Berliini Hertha.

Mõlemad kohtumise väravad sündisid avapoolajal. Esmalt viis kreeklasest äärekaitsja Manolis Saliakas St. Pauli 16. minutil juhtima ning lõppseisuks 2:0 vormistas poolkaitsja Marcel Hartel avapoolaja eelviimasel minutil.

Teisel poolajal kontrollis kodumeeskond sündmuste käiku ning Herthal ei õnnestunud 90 minutiga ainsatki pealelööki väravaraamidesse teha. Sellele andis oma panuse ka taaskord algrivistusse kuulnud Mets, kes 81. minutil välja vahetati. Eestlane sai vastase pealelööki blokeerides väikse trauma. Seejuures pole eestlast varem kunagi Saksamaa esiliigas pingile võetud. Ta on viibinud 38 kohtumist algusest lõpuni väljakul ja korra teeninud ka punase kaardi.