Benfica Axel Witsel (vasakul)võitlemas palli pärast Reali Esteban Graneroga (paremal). Foto: SCANPIX

Eile pidasid hooajaeelse sõprusmängu Portugali kõrgliiga jalgpalliklubi Benfica ja Hispaania vutihiid Madridi Real. Madridi suurklubi pidi vastu võtma kindla 2:5 kaotuse.

Tagaajaja rolli jäädi juba 4. mänguminutil, kui Portugallaste poolelt avas skoori Javi Garcia. Veerand tundi hiljem suutis Jose Callejon viigistada ning kaks minutit pärast seda isegi oma koduklubi 2:1 juhtima viia, kuid võiduks sellest ei piisanud.

Kahele Callejoni väravale vastasid Benfica mängijad omakorda nelja väravaga ja nii tuli Madridi klubil leppida kindla 2:5 allajäämisega. Benfica ülejäänud väravad lõid Alex Witsel 22., Enzo Perez 53. ja 85., ning Carlos Martins 59. minutil.