Joel Lindpere (paremal) ja Tim Cahill.
Joel Lindpere (paremal) ja Tim Cahill. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls alistas USA meistriliigas 3:2 Portland Timbersi meeskonna, seejuures tuldi välja 0:2 kaotusseisust.

Bright Dike ja Darlington Nagbe viisid läänekonverentsi viimase meeskonna Portlandi 32. minutiks üllatuslikult kahe väravaga juhtima, ent avapoolaja viimastel minutitel olid Red Bullsi poolel täpsed Kenny Cooper ja Dax McCarty. Kodumeeskonna võiduvärava lõi 82. minutil Heath Pearce.

Lindpere alustas mängu põhikoosseisus ja vahetati 73. minutil puhkama. Red Bulls hoiab 25 voorust kogutud 44 punktiga idakonverentsist teist kohta, Kansas Cityl on kaks punkti rohkem.