Teniste ja Londak vigastatud

Pavel Londak (nr 1).
Pavel Londak (nr 1). Foto: Liis Treimann

Norra kõrgliigas läksid eile omavahel vastamisi Sogndal (Taijo Teniste) ja Aalesund (Enar Jääger ja Sander Post). Kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Teniste osales koondisemängude vahelejätmise järel eelmises liigamängus, kuid tänase kohtumise jättis ta taas vigastuse tõttu vahele. Jääger tegi kaasa kogu mängu ja Post sekkus vahetusest 86. minutil ehk neli minutit pärast Sogndali viigiväravat, kirjutab Soccernet.ee.

Norra esiliigas võitis Pavel Londaku koduklubi Bodö/Glimt kodus liiga liidrit Kristiansandi Starti koguni 5:0. Londak kaitses meeskonna väravat kuni 71. minutini, mil Glimt juhtis nelja väravaga, ning vahetati siis välja. Glimt kerkis olulise võidu järel kaks vooru enne hooaja lõppu viiendale kohale, mis viiks nad hooaja lõppedes kõrgliiga üleminekumängudele.

Eesti koondislaste vigastuste tõsiduse kohta hetkel andmed puuduvad.