Mariel Gregor
Sergei Pareiko.
Sergei Pareiko. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Sergei Pareiko seljataha löödi kolm palli, kui tema koduklubi Krakowi Wisla alistus Poola kõrgliigas 1:3 Zabrze Gornikile.

Wisla jäi koduplatsil juba seitsmendal minutil kaotusseisu ja teisel poolajal lõid külalised taas kiire värava, kirjutab Soccernet.ee. 60. minutil õnnestus Wislal korraks kaotusseis minimaalseks muuta, kuid kolm minutit hiljem jõudis Gornik veelkord sihile. Wisla ei suutnud enam vastata, kuigi 81. minutil jäid vastased väljakule kümnekesi.

Vaata videot!

Sergei Mošnikovi koduklubi Szczecini Pogon alistas kodus 2:0 tabeli viimase Bielsko-Biala Podbeskidzie, kuid Eesti koondise poolkaitsja oma meeskonna koosseisu ei pääsenud.

Pogon kerkis 14 vooru järel 21 punktiga seitsmendale kohale, Wisla jäi 18 punktiga kümnendale tabelireale.