Augsburg ja Klavan said hooaja teise võidu

Ragnar Klavan (vasakul) võitlemas Müncheni Bayerni mängija Franck Riberyga.
Ragnar Klavan (vasakul) võitlemas Müncheni Bayerni mängija Franck Riberyga. Foto: SCANPIX

Ragnar Klavani koduklubi Augsburg sai Saksamaa kõrgliigas hooaja teise võidu, kui võõrsil alistati 3:2 Düsseldorfi Fortuna meeskond.

Augsburg asus avapoolaja lõpus 2:0 juhtima, kui nelja minuti jooksul olid täpsed Sascha Mölders ning lõunakorealane Ja-Cheol Koo. Teisel poolajal lõi Mölders kolmandagi värava, kuid siis lubati kodumeeskond mängu tagasi, kui kaks korda sahistas võrku Stefan Riesinger. Viigini Düsseldorf aga enam ei jõudnud.

Algkoosseisu kuulunud Klavan mängis kaasa kõik 90 minutit ning sai 31. minutil ka kollase hoiatuskaardi. Augsburg on 12 punktiga liigatabelis endiselt eelviimasel kohal, kuid üleminekumängudele viivast 18. kohast jäädakse nüüd maha vaid punktiga.