Kanepi kaotas tasavägises mängus Pliskovale

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: SCANPIX

Pikalt vigastuspausilt naasnud Eesti esireket Kaia Kanepi (WTA 37.) pidi Poolas Katowices peetava 235 000 dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiri 2. ringis tunnistama tšehhitari Karolina Pliskova (WTA 81.) 7:5, 6:3 paremust. Kohtumine kestis tund ja 30 minutit.

Kanepi tegi mängu jooksul kolm topeltviga ja servis viis ässa, Pliskova sai kirja seitse serviässa ja ühe topeltvea. Kanepi teenis mängu jooksul 11 murdepalli, kuid suutis neis realiseerida vaid kaks, samas kui Pliskova kasutas seitsmest murdepallist ära neli. Mängitud punktidest võitis Kanepi 63 ja Pliskova 75.

Järgmisena on Kanepi võistluskalendris 23. aprillil Marokos algav turniir.

Mängu käik (Kanepi-Pliskova):

Pliskova võidab enda servigeimi nulliga ja läheb 7:5, 6:3 võiduga veerandfinaali.

Pliskova teenis esimese matšpalli, kuid Kanepi suudab servi hoida. 3:5

Pliskova hoiab kindlalt servi ja on nüüd vaid geimi kaugusel veerandfinaalist. 2:5

Pliskova murrab Kanepi servi. 2:4

Pliskova võidab taas enda pallingugeimi nulliga. 2:3

Kanepi hoiab servi. 2:2

Pliskova ei loovuta enda servil Kanepile punktigi. 1:2

Kanepi hoiab kindlalt servi. 1:1

Kanepil oli teise seti esimeses geimis taas murdevõimalus, kuid Pliskova hoiab servi. 0:1

Kanepi murrab kohe Pliskova servi, kasutades ära neljanda murdepalli. 1:0

21-aastane Pliskova alistas avaringis 6:1, 3:6, 6:0 hispaanlanna Maria-Teresa Torro-Flori (WTA 84.), Kanepi oli eilses avaringi mängus kindlalt 6:1, 6:1 parem kohalikust tennisistist Sandra Zaniewskast (WTA 218.).

Kanepi ja Pliskova on varem kohtunud korra - 2008. aastal peetud matsi võitis Pliskova kolmes setis.

Tänase mängu võitja läheb veerandfinaalis vastamisi turniiril 2. asetatud itaallanna Roberta Vinci (WTA 13.) ja hollandlanna Kiki Bertensi (WTA 44.) vahelise kohtumise võitjaga.