Oliver Lomp
, ajakirjanik
Cristiano Ronaldo (vasakul) koos Sergio Ramosega juubeldamas
Cristiano Ronaldo (vasakul) koos Sergio Ramosega juubeldamas Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalliliigas eile hilisõhtul peetud kohtumises alistas Madridi Real võõrsil 3:0 Athletic Bilbao.

Selle aasta alguses suurepärases vormis olev Cristiano Ronaldo tõusis ka eile mängu otsustajaks. Esmalt paugutas ta juba 2. minutil võimsa karistuslöögi Bilbao värava ristnurka. 68. minutil demonstreeris portugallane võimsat peamängu, millega viis Reali juba 2:0 juhtima. 76. minutil sai aga jala valgeks terava nurga alt palli väravasse löönud Gonzalo Higuain – muide väravasööt läks kirja Ronaldole.

Ronaldo on sel hooajal Hispaania liigas löönud 31 vooruga koguni 31 väravat, rohkem on suutnud vaid hetkel vigastust raviv FC Barcelona Lionel Messi (43). Kõikide sarjade peale kokku on Ronaldo sel hooajal saanud kirja aga suisa 50 tabamust.