Liverpool teenis 97. minutil Chelsea vastu viigi

Luis Suarez lööb palli Petr Cechi valvatavsse väravasse.
Luis Suarez lööb palli Petr Cechi valvatavsse väravasse. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel suutis Liverpool koduväljakul teenida Londoni Chelsea vastu 2:2 viigi.

Chelsea asus 26. Minutil Oscari tabamusest juhtima, kuid 52. Minutil suutis endine Chelsea ründaja Daniel Sturridge seisu viigistada. 57. Minutil ausus Chelsea uuesti juhtima, kui Eden Hazard realiseeris penalti. Kohtumise viimase värava lõi Luis Suarez aga alles seitsmendal üleminutil.

Samas suutis Suarez tõmmata mitmel puhul ka negatiivset tähelepanu ja nii sai just tema eksimuse järel Chelsea penalti, lisaks hammustas ta teisel poolajal Chelsea kaitsjat Branislav Ivanovici käest.

Chelsea on turniiritabelis 62 punktiga neljas, Liverpool on 51ga seitsmes. Esikohal on Manchester United 81ga, teine Manchester City 68ga, kolmas Londoni Arsenal 63ga ja viies Tottenham 61ga. Esiviisikust on Arsenal pidanud ühe kohtumise rohkem.