Mariel Gregor
Chicago Bullsi Nate Robinson viskel.
Chicago Bullsi Nate Robinson viskel. Foto: SCANPIX

Korvpalliliigas NBA vajas Chicago Bulls Brooklyn Netsi alistamiseks kolme lisaaega, lõpuks saadi 142:134 võit.

Chicago oli kolm minutit enne normaalaja lõppu 14-punktilises kaotusseisus, ent tänu Nate Robinsoni 12 järjestikusele punktile ja viigikorvile antud söödule suudeti normaalaja lõpuks viigistada.

Robinson tõi võitjatele lõpuks 34 punkti, neist 23 viskas tagamees neljandal veerandajal, Carlos Boozer lisas 21 silma. Netsi kasuks viskas Deron Williams 32 punkti ja 10 söötu. Bulls asus seeriat 3:1 juhtima.

Vaata videot!

Los Angeles Clippers kaotas 83:104 Memphis Grizzliesele ja see seeria on 2:2 viigis.

Atlanta Hawks alistas 90:69 Indiana Pacersi. Seda seeriat juhib 3:1 Indiana.

Ilma Russell Westbrookita mänginud Oklahoma City Thunder sai 104:101 jagu Houston Rocketsist.