Luts ja Tamm vaatasid viigimängu pingilt

Joonas Tamm.
Joonas Tamm. Foto: ifknorrköping.se

Rootsi jalgpalli kõrgliigas Norrköpingus mängivad eestlased Siim Luts ja Joonas Tamm vaatasid kõrvalt, kuidas nende koduklubi võõrsil Halmstadiga 1:1 viiki mängis.

Kohtumise avavärav sündis alles 70. minutil, kui islandlane Gunnar Thorvaldsson Norrköpingu juhtima viis. Kuus minutit hiljem õnnestus aga Mikael Bomanil seis viigistada ja selle seisuga heitlus ka lõppes, vahendab Soccernet.ee.

Siim Luts ja Joonas Tamm jäid mõlemad terveks kohtumiseks vahetusmeestepingile. Liigatabelis on Norrköping 10 mängust kogutud 14 punktiga kaheksas, Halmstad 8 silmaga 13. kohal. Liider on 22 punktiga Helsingborg.