Pavel Londak ja Bodö/Glimt jätkavad kõrgliigakursil

Oliver Lomp
Pavel Londak Eesti koondise eest mängimas.
Pavel Londak Eesti koondise eest mängimas. Foto: SCANPIX

Pavel Londaku koduklubi Bodö/Glimt sai Norra jalgpalli esiliigas järjekordse võidu, kui koduväljakul alistati Fredrikstad tulemusega 4:0.

Väravateta avapoolaja järel läks Glimt oma teed alates 62. minutist – Dane Richardsi väravale järgnes Vegard Braateni kübaratrikk ning paarikümne minutiga oli seis juba 4:0. Fredrikstadi takistas sealjuures ka vähemuses mängimine – 30. minutil teenis punase kaardi Lars Groroud, vahendab Soccernet.ee.

Pavel Londak tegi esiliiga liidrina jätkava Glimti väravasuul kaasa kogu kohtumise, Henri Anier sedapuhku Fredrikstadi koosseisu ei kuulunud.

Seega võivad Anieri mängud Fredrikstadis olla mängitud – nimelt lõpeb 15. juulil tema laenuleping, misjärel võib mees taasliituda oma koduklubi Stavangeri Vikingiga.