Levadia pööras viimase viie minutiga kaotuse võiduks

Rimo Hunt.
Rimo Hunt. Foto: Peeter Langovits

Jalgpalli Eesti meistriliigas pääses ehmatusega Tallinna Levadia, pöörates nelja minutiga kaotusseisu FC Kuressaare vastu võiduks.

Tabeli punane latern Kuressaare asus Kadriorus peetud kohtumist 74. minutil Karl Mööli väravast juhtima, kuid üllatust siiski ei sündinud - 85. minutil Artur Rättel viigistas ja 88. minutil tõi Rimo Hunt Levadiale 2:1 võidu. Liigatabelis on Levadia nüüd liidrist Nõmme Kaljust ühe punkti kaugusel, seejuures on Levadial mäng vähem peetud.

Narvas sai väärt võidu meistriliiga uustulnuk FC Infonet, alistades 2:1 sealse Transi. Kodumeeskond asus küll Aleksei Belovi tabamusest juhtima, kuid Konstantin Nahki ja Kouadiou väravad lubasid kolme võidupunktiga lahkuda tallinlastel. Infonet on nüüd liigatabelis 20 punktiga kuuendal kohal, Transil on kaheksandana 17 punkti.