Zahhovaiko kübaratrikk purustas Tammeka

Vjatšeslav Zahovaiko.
Vjatšeslav Zahovaiko. Foto: Ilja Smirnov / Põhjarannik

Jalgpalli Eesti meistriliigas võitis Sillamäe Kalev võõral väljakul 3:0 Tartu Tammeka meeskonda. Kõik väravad kanti Vjatšeslav Zahovaiko nimele.

Zahovaiko lõi mängu avavärava, kui tablool oli tiksunud 21 minutit. Kõigest viis minutit hiljem kahekordistas ta oma väravaarve. Teise poolaja teisel minutil lõi Eesti koondisegi eest kaheksal korral võrku sahistanud Zahovaiko oma kolmanda värava ning vormistas kübaratriki.

Tänases teises kohtumises lähevad kell 19.30 omavahel vastamisi Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju. Sellest mängust teeb Postimees otseülekande.