Algkoosseisu kuulunud Anier aitas Motherwelli võiduni

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Golden Star Management

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anieri koduklubi Motherwell sai liigatabelisse kirja võidu, kui koduväljakul alistati 1:0 Partick Thistle meeskond.

Mäng ainsa värava lõi John Sutton mängu 21. minutil. Anier alustas põhikoosseisus, kuid vahetati 72. minutil puhkama. Eestlasel oli mitmel korral võimalus ka ise skoori teha, kuid vastaste väravavahi head tõrjed hoidsid eestlase kuival.

Motherwell on nelja mänguga kogunud kaks võitu ja kaks kaotust. Anieri arvel on kaks väravat, temast rohkem on liigas suutnud lüüa võid kaks meest.