Takistussõidu Riia MK oli eestlastele edukas

Tiit Kivisild ja Cinnamon
Tiit Kivisild ja Cinnamon Foto: Mailis Timm
Sel nädalavahetusel aset leidnud takistussõidu Kesk-Euroopa liiga Riia etapil saavutasid eestlased hulgaliselt kõrgeid kohti.

Võistluste Grand Prix sõidus kuulus kaheksa esimese sõitja hulka neli eestlast, kellest parima tulemuse saavutas Tiit Kivisild Cinnamonil.

GP sõidus võttis esikoha lätlane Andis Varna, kellele järgnesid Kivisild ja Cinnamon. Kolmas koht läks Venemaa esindajale Arseni Špakovskile.

Samuti oli meie esindajate jaoks edukas täna peetud kuni 135 cm parkuur, mille võitis Rein Pill hobusel Tourans.

Laupäevases kahefaasilises väikse ringi parkuuris kõrgusel kuni 150 cm võtsid eestlased kaksikvõidu. Esimese koha saavutasid Rein Pill ja A Big Boy ning teiseks sõitsid end Tiit Kivisild ja Ultimus.