Rähn ja Kruglov osalesid Neftši viigimängus

Oliver Lomp
Taavi Rähn (vasakul) ning David Silva.
Taavi Rähn (vasakul) ning David Silva. Foto: SCANPIX

Kolme Eesti koondise jalgpalluri koduklubi Bakuu Neftši mängis Aserbaidžaani kõrgliigas eile 1:1 viiki Qäbälä nimelise võistkonnaga.

Nagu viimasel ajal tavaks, tegid Taavi Rähn ja Dmitri Kruglov kaasa kogu kohtumise ning Andrei Stepanov väljakul ei käinud, kirjutab soccernet.ee.

Kodustaadionil mänginud Neftši asus teise poolaja keskel Rail Melikovi väravast juhtima, kuid Vurgun Huseinov viigistas seisu kümmekond minutit hiljem.

14 vooruga 24 punkti teeninud Neftši langes liigatabelis viiendale kohale, kaotades liidrile Karabakhile kuue punktiga.