Ojamaa teenis Legiale penalti

Henrik Ojamaa.
Henrik Ojamaa. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislase Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia võitis Sergei Mošnikovi Zabrze Gornikut 2:1. Ojamaa teenis penalti ning tegi kaasa kogu kohtumise, Mošnikov vaatas mängu pinglit.

Gornik läks kohtumist 24. minutil juhtima, kui skoori tegi Lukasz Madej. Nende eduseis kestis kümme minutit, kuniks Legia penaltist viigivärava lõi. Üheteistkümne meetri karistuslöögi teenis välja just Ojamaa, kes karistusalas maha tõmmati. Penalti realiseeris Legia kapten Ivica Vrdoljak, teatas Soccernet.ee.

Viis minutit enne normaalaja lõppu lõi Legia võiduvärava, kui täpne oli kaitsja Tomasz Jodlowiec.

Enne kohtumist oli mõlemal klubil teenitud seitsme mängu peale võrdselt viisteist punkti, kuid tänu võidule tõusis Legia liigatabelis esimeseks, edestades nüüd Gornikut kolme punktiga.