Anier andis Motherwelli võiduväravale söödu

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Henri Anier andis Motherwelli 3:1 võidumängus otsustavale väravale resultatiivse söödu, kui alistati Ross County.

Kuigi Motherwell kaotas koduväljakul poolaja 0:1, viigistas John Sutton kaheksa minutit peale puhkepausi mänguseisu. Sama mees viis Motherwelli 67. minutil ka Anieri söödust ette, vahendab Soccernet.ee.

Eestlane võeti kohe pärast väravat ka puhkama, Anieri asendanud Robert McHugh aga suurendas 78. minutil kodumeeskonna edu veelgi.

Kaheksast voorust 16 punkti korjanud 'Motherwell tõusis Šotimaa kõrgliigas kolmandale tabelireale.