Milano Inter alistas CSKA ja pääses poolfinaali

Oliver Lomp
Milano Interi esiründaja Diego Milito
Milano Interi esiründaja Diego Milito Foto: AFP / Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga esimese veerandfinaali korduskohtumises alistas Milano Inter võõrsil 1:0 Moskva CSKA. Kuuendal minutil Wesley Sneijderi poolt löödud värav aitas Milano Interi poolfinaali!

Nädal tagasi peetud kohtumise Milanos võitis Diego Milito väravast Inter 1:0. Kuna Meistrite liigas kehtib võõrsil löödud värava reegel, siis Interi ühe tabamuse puhul peaks CSKA edasipääsu kindlustamiseks lööma juba kolm.

Esimese poolaja alguses, täpsemalt 6. minutil teenis Inter karistsulöögi. Wesley Sneijderi löök läks müürist läbi ja maandus CSKA väravas. Pärast tabamust tõmbus Inter kaitsesse ja kuigi CSKAl oli paar head võimalust viigistada, venelastel see siiski ei õnnestunud.

Moskva CSKA - Milano Inter 0:1

Väravad: 6. Wesley Sneijder