Leedu alistas tiitlikaitsja Argentina

Oliver Lomp
Ramunas Šiškauskas (valges).
Ramunas Šiškauskas (valges). Foto: AFP / Scanpix

Leedu korvpallikoondis alistas olümpiaturniiri esimeses voorus A-alagrupi mängus tiitlikaitsja Argentina 79:75.

Leedu juhtis praktiliselt terve kohtukmise - esimese veerandi lõppedes oldi peal 14:11, teise 34:30 ja kolmanda 51:45.

Neljandal veerandil kärsises vahe korraks isegi kümne punktiliseks, kuid Argentina võitles lõpuni ning kui oli jäänud mängida kaks minutit särasid tablool viiginumbrid 75:75.

Lõpus olid kindlamad leedukad ning esimese võidu said Balti riikide esindajad numbritega 79:75.

Võitjate resultatiivseim oli 13 punktiga Linas Kleiza, kaotajate parimana sai Manu Ginobili kirja 19 silma.