Kanguri koduklubi teenis valusa kaotuse

Milano meeskonna peatreener Luca Banchi.
Milano meeskonna peatreener Luca Banchi. Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondise tugitala Kristjan Kanguri koduklubi Milano Olimpia teenis koduses Itaalia liigas valusa kaotuse, kui Rooma Virtuse vastu mängides anti suur eduseis käest ära ja kaotati kokkuvõttes 55:61.

Milano võitis avaveerandi 19:9, poolaja 29:22 ning kolmanda veerandaja lõpuks oldi ees 49:38. Viimase kümne minuti jooksul suutsid Olimpia mehed aga visata vaid kuus punkti, samas kui Virtuse klubi sai kirja 23 punkti. Ebaõnnestunud viimase veerandaja tõttu tuligi Milano klubil vastu võtta kuuepunktiline kaotus.

Võitjate suurimaks korvikütiks oli 18 punktiga panustanud Jimmy Baron, Milano resultatiivseimaks oli 12 punktiga David Moss. Kangur endiselt meeskonna mängudes kaasa teha ei saa, sest taastub seljaoperatsioonist.

Liigatabelis on Olimpia hoidmas seitsmendat kohta, Rooma klubi on kuuendal positsioonil.