Luis Suarez.
Luis Suarez. Foto: SCANPIX

Eilses Inglismaa jalgpalli kõrgliigas pakkus suurepärase vaatemängu Liverpooli ründaja Luis Suarez, kes kõmmutas Norwich Cityle neli väravat ning andis lisaks ka ühe väravasöödu.

Kuigi temperamentne Suarez sai eilses kohtumises jala valgeks neljal korral, siis ilmselt kõige kaunimaks tabamuseks oli tema kohtumise avavärav, mille Uruguai koondislane saatis kauglöögist efektselt Norwich City väravavahi Simon Mignoleti selja taha. Pärast seda 15. minutil löödud tabamust sahistas Suarez vastase väravavõrke veel 29., 35. ja 74. minutil.

Kohtumise 83. minutil oli Norwichi meeskonna poolt täpne Bradley Johnson ning 88. minutil vormistas 5:1 seisuks Raheem Sterling, kellele andis söödu taas Suarez.

Liigatabelis on Liverpool neljandal kohal, Norwich City 16. real.