Ojamaa ja Legia avasid alagrupi viimases mängus võiduarve

Legia fännid.
Legia fännid. Foto: SCANPIX

Täna oli jalgpalli Euroopa liigas oma viimast alagrupikohtumist mängimas Varssavi Legia, kelle ridadesse kuulub ka Eesti koondislane Henrik Ojamaa. Legia suutis võtta alagrupis oma esimese võidu ja alistada 2:0 Limassoli Apolloni. Kummagi meeskonna jaoks see midagi tabeliseisu suhtes ei muutnud: Legia jäi kolme punktiga viimaseks ja Limassoli klubi teenitud nelja punktiga kolmandaks. Legia alagrupist pääsesid edasi Tranzonspori ja Lazio meeskonnad.

Mängu käik (Apollon - Legia): 0:2
94. minut - kohtunik vilistab mängu lõppenuks. Ojamaa ja Legia on teeninud oma esimesed punktid ja löönud ka esimesed väravad!
90. minut - käimas on normaalaja viimane minut.
87. minut - Ojamaa vahetatakse puhkama, tema asemel platsile Patryk Mikita.
80. minut - mängu lõpuni on jäänud ligikaudu kümme minutit, Legia on saamas oma esimest võitu.
74. minut - Jodłowiecil taas võimalus, aga eksib taas.
69. minut - samuti teenib Legia poolt punase kaardi Bereszyński, seega on mõlemad meeskonnad jäänud kümnekesi.
69. minut - Apolloni mängumees Sangoy teenib teise kollase kaardi ja saadetakse väljakult minema.
63. minut - Brzyski viib Legia kahe väravaga juhtima!
60. minut - Jodłowiecile on pealelöögi võimalus, ent ta lööb selle mööda.
54. minut - Legia väravavaht tõrjub.
TEINE POOLAEG - Ojamaa jätkab algkoosseisus.
ESIMENE POOLAEG - kohtunik vilistab avapoolaja lõppenuks.
46. minut - Legia teenib taas nurgalöögi.
41. minut - käimas on avapoolaja viimased minutid.
34. minut - Legia on viimase kümne minutiga teeninud kaks nurgalööki, ent neid väravaks pole suudetud vormistada.
23. minut - Ojamaale vilistatakse suluseis.
Legia saab kaheksandal minutil kohtumist juhtima! Legia poolt saab jala valgeks Tomasz Jodłowiec.
Ojamaa alustab mängu algkoosseisust.

Legia pole seni suutnud Euroopa liigas punktiarvet avada ning kaotatud on kõik mängud. Samuti pole avatud väravatearvet. Tänane mäng edasipääsu suhtes midagi ei muuda: Tranzonspori ja Lazio on edasipääsu juba kindlustanud, Apollonil ega Legial seda võimalust pole.