Manchester United kaotas kodus Tottenhamile

Manchester Unitedi ja Tottenham Hotspuri kohtumine.
Manchester Unitedi ja Tottenham Hotspuri kohtumine. Foto: SCANPIX

Viimastel nädalatel tihedalt jalgpalliväljakul mütanud Premier League klubidel oli täna tihe mängupäev - kavas oli koguni 10 mängu.

Õhtu viimases mängus pidi tiitlikaitsja Manchester United tunnistama 1:2 Tottenhami paremust. Külalised läksid juhtima 34. minutil, kui täpne oli Emmanuel Adebayor, 66. minutil vormistas Christian Eriksen seisuks koguni 0:2, ent vaid minut hiljem lõi ManU ainukese värava Daniel Welbeck. Rohkem väravaid ei löödud ja nii sai võidupunktid kirja Tottenhami meeskond, kes kerkis sellega ManUst koha võrra ettepoole.

Liigat juhtib endiselt Arsenal, kes alistas täna Cardiff City.