Koomiline video: kohtunik ahastab rünnaku luhtumise üle

Kohtunik Mike Dean saadab väljakult minema Manchester Unitedi kaitsja Fabio.
Kohtunik Mike Dean saadab väljakult minema Manchester Unitedi kaitsja Fabio. Foto: SCANPIX

Inglismaal eile peetud karikamängus Manchester Unitedi ja Swansea City vahel jäi kaamerasilma ette lustakas seik, kus peaosas väljakukohtunik Mike Dean.

Nimelt näib ühes mänguolukorras, otsekui oleks Dean ülimalt pettunud, et Swansea meestel ei õnnestu palliga Unitedi kaitseliinist läbi murda. Vandenõuteoreetikutest Unitedi fännid ei pea siiski fooliumimütsikest kapist välja otsima - suure tõenäosusega väljendas Dean pettumust seetõttu, et oli sekund-paar varem vea vilistamise asemel Swansea mängijatele «edu andnud» ehk lasknud mängul jätkuda, nüüd läks pall aga ikkagi Unitedi valdusesse.

Kohtumine lõppes Swansea 2:1 võiduga, seejuures näitas Dean 80. minutil otse punast kaarti vaid mõni minut varem vahetusest sekkunud Fabio da Silvale. Swansea võiduvärava lõi 90. minutil Wilfried Bony.