Ronaldota mänginud Real sai kindla võidu

Gareth Bale
Gareth Bale Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sai võidulisa Madridi Real, kes oli koduväljakul 4:2 parem Villarealist.

Kolmemängulise keelu tõttu pidi Real täna läbi ajama maailma parima jalgpalluri Cristiano Ronaldota, kuid see ei taksitanud neid väravaid löömast. Juba 7. minutil oli täpne Gareth Bale ja 25. minutil skooris Karim Benzema. Poolaja eel vähendas Villareali kaotusseisu Mario Gaspar.

Teisel poolajal lõi Reali kolmanda tabamuse Jese Rodriguez, kuis viis minutit hiljem vastas külaliste poolelt Giovani dos Santos. Lõppskoori tõi tabloole taas Benzema.

Liigatabelis jagab Real hetkel liidrikohta linnarivaali Atleticoga, kes oma selle vooru mängu peab täna hilisõhtul Almeria vastu.