Schürrle lõi Chelsea eest kübaratriki, Arsenal kaotas

Andre Schürrle kolm väravat tõid Chelseale kindla võidu
Andre Schürrle kolm väravat tõid Chelseale kindla võidu Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai liider Chelsea kirja kindla 3:1 võidu Fulhami üle. Samal ajal kaotas nende lähikonkurent Arsenal punkte.

Chelsea sangariks tõusis sakslane Andre Schürrle, kes teisel poolajal 17 minutiga kolm väravat lõi. Pärast Schürrle etendust lõi Fulhami auvärava Johnny Heitinga. Chelsea on nüüd 28 mänguga kogunud 63 punkti ja tabelis hoitakse esikohta.

Chealsea linnarivaalist lähikonkurent Arsenal sai samal ajal kirja üllatuskaotuse, kui võõrsil alistuti 0:1 Stoke Cityle. Mängu ainsa tabamuse lõi Jonathan Walters penaltist.

Everton oli 1:0 parem West Hamist ning Newcastle võitis kindlalt 4:1 Hull Cityt.