Arsenal pääses kindla võiduga karikasarjas poolfinaali

Arsenali mängumehed väravat tähistamas
Arsenali mängumehed väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel peetakse sel nädalavahetusel veerandfinaale, esimeses kohtumises mängisid omavahel kaks suurt - Arsenal ja Everton, 4:1 võidu võttis esimene.

Väravalukk muugiti väravatepõua lõpetanud Mesut Özili poolt lahti juba seitsmendal minutil. Sellele oli Evertonil siiski vastus olemas - 32. minutil sai Ross Barkley suurepärane rünnakualgatus Romelu Lukaku poolt väravaks vormistatud, vahendab Soccernet.ee kohtumise käiku.

Teise kolmveerandtunni keskel tõmbas Gareth Barry karistusalas maha Alex Oxlade-Chamberlaini ning penaltipunktilt viis kodumeeskonna uuesti ette Mikel Arteta.

Siit enam Everton ei tõusnud, kuid Arsenal polnud veel lõpetanud. Kaks kirssi soovis omalt poolt veel tordile panna 61. minutil väljakule pääsenud Olivier Giroud, kes oli täpne 83. ja 85. minutil.