Müncheni Bayern ja Madridi Atletico jõudsid Meistrite liiga veerandfinaalidesse

Müncheni Bayerni (tumedates vormides) ja Arsenali vaheline kohtumine.
Müncheni Bayerni (tumedates vormides) ja Arsenali vaheline kohtumine. Foto: SCANPIX

Täna mängiti esimesed jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalide teise ringi mängud ning veerandfinaalidesse jõudsid Müncheni Bayern ja Madridi Atletico.

Bayern mängis tänases kohtumises 1:1 viiki Londoni Arsenaliga, aga avamatšis võetud 2:0 võit viis järgmisesse ringi just eelmise hooaja võitja Bayerni. Teises tänases kohtumises võttis Atletico kindla 4:1 võidu AC Milani üle ja üldseisuga 5:1 pääses edasi Madridi klubi.

Tänased mängud:

Müncheni Bayern - Londoni Arsenal 1:1 (Schweinsteiger 54.; Podolski 57.)

Madridi Atletico - AC Milan 4:1 (Diego Costa 3., 85., Turan 40., Garcia 70.; Kaka 27.)

Mängude käigud:

Tere õhtust, head jalgpallisõbrad! Mõlemad Meistrite liiga kaheksandikfinaalide korduskohtumised on peagi algamas.

Müncheni meeskond võõrustab Arsenali, keda avakohtumises võideti 2:0.

Meeskondade algkoosseisud:
Müncheni Bayern: Neuer, Lahm, Martínez, Dante, Alaba, Schweinsteiger, Thiago, Götze, Robben, Ribéry, Mandzukic
Londoni Arsenal: Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Ozil, Podolski, Giroud

Teises tänases mängus on Madridi Atletico kodus mängimas AC Milaniga. Paari avamängu võitis 1:0 Atletico.

Madridi Atletico: Courtois, Godin, Filipe Luis, Juanfran, Miranda, Mario Suarez, Koke, Raul García, Arda Turan, Gabi, Diego Costa
Milan: Abbiati, Rami, Abate, Bonera, Essien, Poli, Emanuelson, N. de Jong, Kaka, Taarabt, Balotelli

Mõlemad mängud on alanud!

Bayern - Arsenal 0:0

Atletico - Milan 0:0

Atletico 1:0 - kodus mängiv Atletico saab kiirelt juhtima , kui 3. minutil on täpne Deigo Costa.

Bayern- Arsenal 0:0
9. mänguminut - Arsenal asub kiirele vasturünnakule, aga Dante võtab rünnaku veaga maha ja teenib selle eest kollase kaardi. Kuna üks samasugune hoiatus on Bayerni mehel juba olemas, jääb tal edasipääsu korral veerandfinaal vahele.

Atletico - Milan 1:0
5. mänguminut - Raul Gracia teenib Madridi meeskonna poolt kollase ja kuna üks kaart on tal juba all, jääb temalgi edasipääsemise korral veerandfinaal vahele.

7. mänguminut - Adil Rami korjab omakorda Milani meeskonna poolt kollase Costa takistamise eest.

Esimesed 15 minutit on möödunud võõrustajate surve all.

Bayern - Arsenal 1:0
25. mänguminut - Bayern suudab küll palli saata Arsenali puuriluku Fabianski selja taha, aga kohtunikud vilistavad suluseisu, seega jääb mänguskoor siiski avamata.

25 mänguminutit on kohtumine kestnud ka teises kaheksandikfinaalis, seis endiselt 1:0

Atletico - Milan 1:1
27. mänguminutil on Milan suutnud võõrsil värava ära lüüa ja tänase seisu viigistada. Milani värava autoriks oli Kaka

Atletico - Milan 2:1
40. mänguminut - taas värav Hispaanias toimuvas mängus! Atletico poolt saab jala valgeks Arda Turan.

Avapoolaeg Saksamaal on lõppenud

Ka selles mängus on avapoolaeg läbi

Bayerni - Arsenali kohtumise teine poolaeg on alanud.

Ka Atletico - Milani matši teine vaatus on alanud

54. mänguminut - Schweinsteiger saab värava ette ilusa söödu ja sakslane kõmmutab palli Arsenali puuri valvava Fabianski selja taha!

Bayern - Arsenal
Arsenali meeskond peaks nüüd suutma lüüa koguni 3 väravat, aga mängupildi põhjal tundub, et tegemist on peaaegu võimatu olukorraga

Bayern - Arsenal 1:1
57. mänguminut - Podolski lööb kiirelt Arsenali poolt ühe tagasi, seis tänases kohtumises viigis 1:1, kokkuvõttes siiski Bayern juhtimas 3:1

Hea võimalus Bayernil, aga Fabianski päästab Arsenali

Atletico - Milan 3:1
70. mänguminut - Madridi meeskond läheb kodus juba 3:1 juhtima ja seega on üldseis koguni 4:1 Atletico kasuks.. Milan vajab edasipääsuks juba üsna suurt imet

82. mänguminut - Vermalen tõmbab Ribery maha ja mõlemad mehed on hetkel väljakul pikali. Kui Vermalen end püsti ajab, teenib ta ka kohtuniku käest kollase kaardi

85. mänguminut - Ribery ei paista olevat tõsiselt vigastatud, sest pärast väljakult lahkumist käis korra tagasi platsil, aga Guardiola vahetab ta siiski pingile ja mängu läheb Müller

Atletico - Milan 4:1
85. mänguminut - Costa skoorib taas!

89. mänguminut - Bayern teenib penalti

90. mänguminut - Müller on Bayerni poolt penaltit löömas, aga Fabianski tõrjub ja kuigi pall jääb väravajoonele keerlema, õnnestub Arsenali väravavhil pall eemale lükata ja värav jääb sündimata

Mäng on lõppenud! Tänane mäng lõppeb viigiga, aga avamatšis löödud kahe värava tõttu võidab Müncheni meeskond seeria 3:1 ja pääseb edasi veerandfinaali

Ka teine tänane matš on lõppenud ja kindla 5:1 seisuga pääseb veerandfinaali Atletico

Enne mänge:

Bayern võõrustab koduväljakul Arsenali, keda avakohtumises võideti võõrsil 2:0. Dramaatiliselt kulgenud kohtumises jättis Arsenali poolt 9. minutil penalti realiseerimata Mesut Özil, 40. minutil lõi Bayerni poolt 11 meetri karistuslöögi mööda David Alaba. Tänases kohtumises peab Arsenali meeskonnast eemale jääma just avakohtumises Arjen Robbeni mahatõmbamise eest punase kaardi saanud ja Saksa klubile penalti kinkinud väravavaht Wojciech Szczesny.

Milan, kes kaotas kodus 0:1 Madridi Atleticole, sõidab seekord Hispaaniasse. Milani ridades on taas tagasi Andrea Poli ja Mario Balotelli.