Liverpool kerkis taas Chelsea kannule

Liverpooli mängijad väravat tähistamas.
Liverpooli mängijad väravat tähistamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga eilses kohtumises alistas Liverpool 2:1 Sunderlandi ja tõusis sellega liigatabelis Londoni Chelsea järel taas teisele kohale.

Kodus mänginud Liverpool läks mängu Steven Gerrardi 39. minuti tabamusest juhtima, teise poolaja alguses tegi Daniel Sturridge eduseisuks 2:0. Kuigi Sunderlandil õnnestus 76. minutil üks tagasi lüüa, kui jala sai valgeks Korea mängumees Sung-Yong Ki, võttis Liverpool siiski võidupunktid.

Liigatabelit on juhtimas Chelsea, kellel on koos 69 punkti, samuti 31 mängu on nüüd peetud 68 punktiga teiseks kerkinud Liverpoolil. Kaks mängu vähem pidanud Manchester City on 66 punktiga kolmas.