O’Sullivan pakkus fännidele mõnusat närvikõdi

Ronnie O'Sullivan.
Ronnie O'Sullivan. Foto: SCANPIX

Snuukri MMil mängis oma poolehoidjate närvidega valitsev maailmameister Ronnie O’Sullivan, kes oli raskustes Joe Perry alistamisega.

Kogu karjääri jooksul ühe turniiri võitnud 39-aastane Perry läks kohtumist juhtima ning domineeris matši kuni seisuni 11:9. Seejärel lülitas suurfavoriit O’Sullivan sisse hoopis teise käigu ning jõudis esimest korda pärast 1:1 seisu taas viigini (11:11).

Siis näitas viiekordne maailmameister juba oma parimat snuukrit ning lõpetas mängu 124-punktise brake’iga. Tasuks magus 13:11 võit ning koht MMi veerandfinaalis.

Kaheksa parema hulgas ootab 38-aastast O’Sullivani aga tunduvalt kõvem pähkel, kui ta läheb vastamisi kas Shaun Murphy või Marco Fuga.

Lisaks O’Sullivanile on koha veerandfinaalis kindlustanud ka Mark Selby, kes oli 13:9 üle Allister Carterist.