Klavan ja Augsburg said kindla võidu

Saksamaa Bundesligas mängiv Ragnar Klavan lõi oma koduklubi eest esimese värava. Foto: Peeter Langovits / Postimees

Saksamaa jalgpalli kõrgliigas alistas Eesti koondislase Ragnar Klavani koduklubi 3:1 Hamburger SV meeskonna.

Kohtumise väravaarve avas kuuendal minutil Halil Altintop, kes 32. minutil ka teistkordselt jala valgeks sai. 42. mänguminutil tõi tabloole seisu 3:0 Andre Hahn, külalised suutsid aga kaks minutit hiljem samuti väravani jõuda, kui täpne oli Heiko Westermann. Teisel poolajal väravaid ei löödud ja nii sai Augsburg 3:1 võidu.

Liigatabelis on Augsburg kaheksandal real.