Rock jõudis finaalist ühe võidu kaugusele

Korvpalli Eesti meistriliiga poolfinaalseeria Tartu Rocki ja Tallinna Kalevi vahel Foto: Rein Murakas

Korvpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria teises mängus võitis Tartu Rock 72:52 Tallinna Kalevit.

Rocki parimana viskas Tanel Kurbas 20 punkti. Kalevi poolelt viskas Renato Lindmets 15 punkti ja võttis maha ka seitse laupalli.

Rock juhib kolme võiduni peetavat seeriat 2:0. Järgmine kohtumine on kavas esmaspäeval.

Mängu käik:

(Kalev - Rock)

72:52 Kohtumine on lõppenud! Kalev tegi korraliku esimese veerandi, kuid seejärel neist enam tartlastele vastast ei olnud

45:68 Mängu lõpuni jääb neli minutit

39:57 Rock juhib veemase veerandi eel kindlalt

39:51 Kaks ja pool minutit kolmanda veerandi lõpuni ja Rocki edu püsib

29:43 Kolmanda veerandi lõpuni jääb kuus ja pool minutit

29:39 Algas teine poolaeg

23:34 Poolaeg! Teisel veerandajal viskas Kalev vaid kuus punkti ning Rock sai sisse korraliku edu. Kurbase arvel 14 punkti.

23:29 Poolteist minutit poolaja lõpuni

21:26 Poolaja lõpuni jääb neli ja pool minutit

19:21 Kui teist veerandit on mängitud kolm minutit, läheb Rock juhtima

17:14 Esimene veerand lõppeb Kalevi eduseisul. Rocki poolelt on 13 punkti visanud Tanel Kurbas (kaugvisked 3st 3). Ühe punkti lisas Janar Talts vabaviskest. Kalevi poolelt on Renato Lindmetsa arvel kuus punkti.

9:9 Kolm minutit esimese veerandi lõpuni

9:6 Pool esimest veerandit möödas ning Kalev juhtimas

Algviisikud:

Kalev: Paiste, Roos, Tamm, Mims, Ampim

Rock: Dorbek, Talts, Eichfuss, Kurbas, Simpson

Kohtumine on alanud

Tartus toimunud avamängus ei suutnud Kalev Rockile erilist vastupanu osutada ja sai kindla 48:75 kaotuse. Täna proovitakse aga koduseinte toel suurüllatus valmistada.

Seeria kolmas mäng peetakse esmaspäeval Tartus.