Enamuses Ghana ei suutnud enamat viigist Austraalia vastu

Ghana jalgpallikoondis ei suutnud enamat 1:1 viigist MMi D-grupi mängus Austraalia vastu, kuigi oli alates 25. minutist arvulises enamuses.

Brett Holman viis Austraalia 11. minutil ette. Ghana väravavaht tõrjus karistuslöögi värava ette Holmani jalale, kes nahkkera väravasse saatis.

24. minutil mängis värava ees seisnud Austraalia pallur Harry Kewell mängis käega ja sai punase kaardi.

Asamoah Gyan realiseeris penalti ja viigistas seisu. Teisel poolajal muutusid Ghana rünnakud aga hambutuks.

17:02

Ghana: 22-Richard Kingson; 4-John Pantsil, 8-Jonathan Mensah, 19-Lee Addy, 2-Hans Sarpei, 6-Anthony Annan, 21-Kwadwo Asamoah, 13-Dede Ayew, 23-Kevin-Prince Boateng, 3-Asamoah Gyan, 12-Prince Tagoe.

17:03

Austraalia: 1-Mark Schwarzer; 2-Lucas Neill, 3-Craig Moore, 14-Brett Holman, 8-Luke Wilkshire, 23-Mark Bresciano, 5-Jason Culina, 16-Carl Valeri, 7-Brett Emerton, 10-Harry Kewell, 21-David Carney.

9.MIN

Ghana saab esimese nurgalöögi, kuid ohtlikku olukorda ei sünni

11.min

Holman viib Austraalia 1:0 ette. Ghana VV tõrjus karistuslöögi värava ette Holmani jalale

12.min

Ghana sai teise nurgalöögi, kuid midagi ohtlikku ei sünni

19.min

Austraalia mäng on värava järel rahunenud

20.min

Ayewi pealelöögile saab Austraalia mängija jala vahele

21.min

Austraalia VV püüab Ghana nurgalöögi

24.min

Gyani pealelöögile saab Austraalia mängija jala vahele.

24.min

Värava ees seisnud Austraalia pallur Kewell mängis käega ja sai punase kaardi

25.min

Gyan realiseerib penalti ja viigistab seisu 1:1

27.min

Tagoe pealelöök läheb väravast mööda

30.min

Ghana juhib pealelööke 7:2

34.min

Ghana on sanaud 4, Austraalia 0 nurgalööki

37.min

Ghana karistuslöök 24 m läheb Austraalia müüri

40.min

Ghana mängija Addy sai kollase kaardi

44.min

Prince röövib Austraalia mängijalt keskväljal palli, sööstab vastaste värava alla ja Austraalia VV tõrjub ohtliku pealelöögi

44.min

AVAPOOLAEG LÄBI

46.min

2. POOLAEG ALGAS

50.min

Austraalia VV tõrjus Gyani pealelöögi

53.min

Austraalia VV püüab Ghana tsenderduse

53.min

Austraalia sai oma esimese nurgalöögi, kuid ohtlikku olukorda ei järgnenud

56.min

Ghana vahetus: Tagoe välja - Owusu-Abeyie sisse

60.min

Austraalia VV püüab Gyani kauge pealelöögi

63.min

Ghana üritab skoorida ülikaugete pealelöökidega, kuid tulutult

66.min

Austraalia vahetus: Bresciano välja - Chipperfield sisse

67.min

Chipperfieli pealöök lendab üle Ghana värava

67.min

Ohtlik olukorv Austraalia värava ees: Ghana mängija ei saa värava eest läbi veerevale pallile pihta

68.min

Austraalia vahetus: Holman välja - Kennedy sisse

71.min

Gyani karistualast sooritatud pealelöök läheb väravast mööda

72.min

Suurepärane võimalus Austraalial - Ghana VV tõrjub Wilkshire'i värava eest sooritatud pealelöögi

76.min

Vähemuses Austraalia on haaranud initsiatiivi

77.min

Ghana vahetus: Asamoah välja - Muntari sisse

77.min

Kõik 4 seni peetud D-grupi kohtumist on lõppenud nii, et väljakul on 21 mängijat. Alati on üks mees saanud punase kaardi