Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov on läinud Ukraina kõrgliiga viimastes voorudes erakordselt heasse hoogu ning täna sahistas mees kodumängus Harkivi Metallisti võrku.

Meeskonnakaaslaselt ilusa söödu saanud Zenjov lajatas palli võimsa löögiga otse õhust lati alla, tehes seisuks 2:1. Paraku pidi Karpatõ teisel poolajal veel kolm korda palli oma võrgust välja korjama ja mäng kaotati 2:4. Zenjov sekkus pingilt mängu juba 16. minutil ning värava löömiseks kulus tal kõigest seitse minutit.

Liigatabelis on Karpatõ 31 punktiga 10. kohal, Metallist on kolmandal tabelireal.