Lauri Malsroos võitis Rootsis MK-etapi

Lauri Malsroos.
Lauri Malsroos. Foto: Arbo Rae

Eesti rattaorienteeruja Lauri Malsroos võitis täna Rootsis, Kristianstadis toimunud rattaorienteerumise MK etapi sprindirajal tulemusega 22.33.

Eile lühirajal 6. koha saanud ning täna viimasena startinud Malsroos näitas täna head minekut, olles raja esimeses pooles 2. kohal ning teisel poolel läks juhtima ning lõpetas muljetavaldava 30sekundilise eduga teiseks tulnud Norra esindaja Hans-Jorgen Kvale ees.

Malsroosist 4 minutit varem startinud sprindidistantsi valitsev maailmameister Tõnis Erm sõitis samuti kõrgete kohtade eest ning lõpetas tulemusega 23.15, +0.42 Malsroosile, kuid pidi siiski täna leppima vaid 4. kohaga, jäädes vaid 3 sekundiga alla 3. koha saanud Jiri Hradilile Tšehhist.

Hea sõidu tegi täna ka veel Margus Hallik, hõivates protokolli 13. rea kaotusega +2.34 Malsroosile.

Teiste eestlaste tulemused jäid tagasihoidlikumaks - Arbo Rae oli 52. +6.33, Marek Karm 55. +6.39, Paul Nestor 61. +7.54.