Eesti U16 neiud kaotasid kindlalt Leedule

Korvpall.
Korvpall. Foto: Toomas Huik

Eile Tallinnas alanud U16 tüdrukute korvpalli Euroopa meistrivõistluste B-divisjoni finaalturniiril said eestlannad täna kirja kaotuse, kui 27:57 jäädi alla Leedule.

Eestlannad suutsid avaveerandil visata vaid neli punkti, kuid teisel veerandajal näidati juba paremat mängu ja poolajaks oli tablool seis 18:26. Kolmas veerandaeg möödus mõlema poole jaoks korvidevaeselt, kui Leedu neiud said kirja kuus ning Eesti võistkond neli punkti. Viimasel veerandajal leedulannad siiski ärkasid ja viskasid 25 silma, samas kui Eesti neiud said kirja vaid viis punkti.

Eesti parimana viskas Eleriin Vaino 11 punkti.

Eile kaotasid eestlannad 28:62 Sloveeniale.