Ukraina kaotas tantsulembelisele Uus-Meremaa koondisele

Uus-Meremaa mängijad.
Uus-Meremaa mängijad. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil omapärase Haka-tantsu poolest tuntust koguv Uus-Meremaa koondis alistas täna Ukraina ja avas sellega oma võiduarve.

Uus-Meremaa kaotas avaveerandi 18:19, aga poolajaks saadi 36:30 juhtima. Kahel viimasel veerandajal suutsid Uus-Meremaa mehed vahe veelgi suuremaks venitada ja nii võeti 73:61 võit.

Võitjate parimana viskas 17 punkti Kirk Penney, Ukraina poolt panustas Maksim Kornienko 15 punktiga.

C-alagrupis mängivale Uus-Meremaale oli see kolme kaotuse kõrvale esimene võit ja sellega ollakse hetkel neljandal kohal. Ukrainal on kirjas kaks võitu ja kaks kaotust ning hetkel ollakse sellega teisel tabelireal.