Valitsevale Hispaania meistrile löödi seitsme minutiga kolm väravat

Madridi Atletico peatreener Diego Simeone
Madridi Atletico peatreener Diego Simeone Foto: SCANPIX

Jalgpalli Hispaania kõrgliigas sai valitsev meister Madridi Atletico kirja esimese kaotuse, kui võõral väljakul tunnistati Valencia 1:3 paremust.

Atleticole sai saatuslikuks kohutav mängu algus, kui seitsme minutiga lasti endale lüüa kolm tabamust. Kõigepealt lõi Miranda 6. minutil omavärava, minut hiljem oli täpne Andre Gomes ning kolmanda tabamuse lõi Nicolas Otamendi 13. minutil.

29. minutil vähendas Mario Mandžukic Madridi kaotusseisu kahele väravale, kuid rohkemaks neil jõudu ei jätkunud. Avapoolaja viimasel minutil ei õnnestunud Guilherme Siqueiral realiseerida penaltit. Lisaks lõpetas Atletico arvulises vähemuses, kuna päris mängu lõpu eel teenis teise kollase kaardi Alessio Cerci.

Barcelona võitis täna 2:0 Rayo Vallecanot. 35. minutil lõi värava Lionel Messi ning minut hiljem skooris Neymar.