Meerits tegi kindla mängu

Mariel Gregor
Marko Meerits.
Marko Meerits. Foto: Rene Suurkaev

Hollandi jalgpalli esiliigas pandi pall pärast koondisepausi taas mängu ning võidurõõmu sai maitsta ka Marko Meeritsa koduklubi Emmen.

Meerits hoidis avapoolajal enda seljataguse puhtana ning viimasel minutil tegid ründajad oma töö ära ning viisid Emmeni juhtima, vahendb Soccernet.ee. Teisel poolajal löödi veel kaks, aga 82. minutil pidi ka Meerits enda võrgust ühe välja noppima. Lõpuks aga siiski Telstari vastu kindel 3:1 võit. Meerits sai kirja traditsioonilised 90 minutit.

Esiliigas hoiab Emmen 14 mängu järel 25 punktiga viiendat positsiooni, mängu vähem pidanud liider Nijmegenist jäädakse maha üheksa punktiga.