Oliver Lomp
Ronaldinho
Ronaldinho Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalliliiga esimeses voorus sepistas suurüllatuse uustulnuk Bologna, kes alistas võõral väljakul AC Milani.

Marco di Vaio viis külalismeeskonna juba 17. minutil juhtima, kuid esimese poolaja lõpuminuteil Marco Ambrosini viigistas.

Kui kohtumist oli jäänud mängida veel vaid kümme minutit, siis Frederico Valian viis Bologna 2:1 ette ning sellise tulemusega mäng ka lõppes.

Eelmisel aastal hõbemedalid teeninud AS Roma ei suutnud samuti kodus kolme punkti võtta. Kuigi Alberto Aquilani viis roomlased Napoli vastu 29. minutil juhtima, suutis Marek Hamsik 55. minutil viigistada.

Hästi alustas hooaega Roma Lazio, kes oli võõral väljakul koguni 4:1 üle Cagliarist. Caliagri läks argentiinlase Joaquin Larrivey löögist esimesel poolajal juhtima.

Larrivey kaasmaalane Mauro Zarate kaks tabamust andsid 71. minutiks eduseisu juba külalistele. Kohtumise lõpus lisasid tabamused veel Gregori Pandev ja Paolo Foggia.