Manchester United teenis neljanda järjestikuse võidu

Marouane Fellaini (all) James Wilson väravat tähistamas
Marouane Fellaini (all) James Wilson väravat tähistamas Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpalliklubi hakkab vaikselt kindlust koguma. Eile saadi Inglismaa kõrgliigas kirja neljas järjestikune võit, kui kodus oldi 2:1 üle Stoke Cityst.

Ilma Wayne Rooneyta alustanud United läks mängu juhtima 21. minutil, kui täpne oli Maroune Fellaini. Esimese poolaja lõpus õnnestus Stoke’il küll läbi Steven Nzonzi viigistada, kuid lõppsõna jäi siiski Unitedile ja Juan Matale.

Manchesteri suurklubi on hooaja alguse mõõnast hetkel välja tulnud ja viimaste voorudega on konkurentidega vahet vähendatud. 14st mängust seitse võitu kogunud United asub 25 punktiga tabeli neljandal real. Liider Chelsea on kogunud 33 punkti, Manchester City ja Southampton vastavalt 27 ja 26 silma. Esikolmikul on hetkel siiski Unitedist mäng vähem peetud.