Klavan ja Augsburg võitsid ning kerkisid tabelis kolmandaks

Nikola Djurdjic (vasakul) täna löödud viigiväravat tähistamas
Nikola Djurdjic (vasakul) täna löödud viigiväravat tähistamas Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan ja tema koduklubi Augsburg jätkavad Saksamaa meistrivõistlustel suurepäraselt. Täna võideti võõral väljakul 2:1 Kölni ning kerkiti vähemalt mõneks tunniks tabelis kolmandaks.

Augsburg jäi küll mängu alguses Anthony Ujahi värava järel kaotusseisu, kuid teise poolajaga suudeti mäng enda kasuks pöörata. Kõigepealt oli 53. minutil täpne Nikolai Djurdjic ning mängu viimasel minutil tõi Augsburgile võidu Alexander Esswein. Klavan tegutses terve mängu võitjate keskkaitses.

Augsburg on 14 mänguga kogunud 24 punkti ning hoiab tabelis kolmandat kohta. Punktiga kaotab neile Leverkuseni Bayer, kes peab oma selle vooru mängu täna õhtul Müncheni Bayerni vastu.