Konstantin Vassiljev (paremal) Eesti koondise eest mängimas.
Konstantin Vassiljev (paremal) Eesti koondise eest mängimas. Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev lõi koduklubi Gliwice Piasti eest viimase kolme mängu jooksul juba neljanda värava ning aitas meeskonnal teha 2:1 võiduga Podbeskidzie üle suure sammu liigasse püsima jäämise suunas.

Alles mõned päevad tagasi kaks väravat löönud Vassiljev tegi eeltöö Piasti tänasele avaväravale, kui vastaste väravavaht Damian Chmiel tõrjus tema terava karistuslöögi enda ette ning brasiillane Hebert lükkas palli võrku. Teise värava lõi Vassiljev 77. minutil juba ise, realiseerides Adrian Klepczynski hea söödu.

Vassiljev viibis täna platsil 90 minutit. Kolm vooru enne hooaja lõppu on Piastil tabelis 27 punkti ja väljalangemistsoonist ollakse juba seitsme punkti kaugusel.