Tiitlikaitsjast kindlalt üle käinud Mets ja Viking marssisid poolfinaali

Laura Kalam
Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Erakogu

Eesti koondislase Karol Metsa koduklubi Stravangeri Viking alistas Norra karikasarjas tiitlikaitsja Molde FK kindlalt 3:0 ning marssis seeläbi nelja parema sekka poolfinaali.

Võit viimasel kahel hooajal Norra karika pea kohale tõstnud Molde üle oli Vikingi jaoks seda magusam, et mullu jäädi samale vastasele just veerandfinaalis alla 1:5, vahendab Soccernet.ee..

Triumfi väärtust tõstab ka asjaolu, et viimase nelja aasta jooksul on koguni kolmel korral Norra liigavõitjaks kroonitud just Molde.

Lisaks üle 14 aasta karikavõistluste poolfinaali murdnud Vikingile tagas pääsu nelja parema sekka ka Henrik Ojamaa äsjane koduklubi Sarpsborg 08. Finaalipääsu eest hakatakse mängima septembri teisel poolel. Teatavasti garanteeritakse karikavõitjale ka koht tulevase hooaja Euroopa liiga eelringides.

Karol Mets tegi omade rivistuses kaasa tavapärased 90 minutit, takistades vastaste rünnakuid keskkaitses.