Infonet alistas kodus Sillamäe Kalevi

Infoneti ja Flora duellid on alati olnud tasavägised. Fotol üritab Infoneti poolkaitsja Nikolai Mašitševi mullusuvises mängus aimata Flora kapteni Gert Kamsi mõtteid. Foto: JAANUS LENSMENT/POSTIMEES

Eesti jalgpalli kõrgliigas sai täna võidu Tallinna Infonet, kes mängis kodus üle Sillamäe Kalevi.

Võõrustajad asusid mängu juhtima 13. minutil, kui täpne oli Nikolai Mašitšev, 22. minutil tõi Igor Tšeminava tabloole 1:1 viigiskoori. Avapoolaja lõpetas eduseisus siiski Infonet, kui teisel üleajaminutil lõi värava Jevgeni Harin.

Kohe teise poolaja alguses skooris 52. minutil Vladislav Kozlovs ning tabloole ilmunud skoor 3:1 jäi ka lõppseisuks.