Kaia Kanepi alustas Linzi WTA turniiri võiduga

Kaia Kanepi.
Kaia Kanepi. Foto: SCANPIX

Kaia Kanepi (WTA 128) alustas Linzis toimuva WTA tenniseturniiri kvalifikatsiooni võiduga, kui alistas Liechtensteini esindaja Stephanie Vogti (WTA 167.) 6:4, 6:1.

Esimene sett kulges tasavägiselt väga pika üheksanda geimini, kui Kanepil õnnestus vastase serv murda ja sett enda kasuks kallutada. Teises setis võitis Vogt avageimi, kuid kaotas siis kuus geimi järjest ning eestlanna vormistas matšivõidu esimesel matšpallil, vahendab ERR Sport.

Täna ootab Kanepit teises ringis 26-aastane Kolumbia tennisist Mariana Duque-Marino (WTA 77). Nad kohtusid 2011. aastal kaks korda ja mängude seis on üks-üks.