Mourinho läinud, Chelseal võit kirjas

Ats Kuldkepp
Chelseat täna juhendanud Steve Holland (paremal) ja ründaja Diego Costa.
Chelseat täna juhendanud Steve Holland (paremal) ja ründaja Diego Costa. Foto: Adam Davy/PA Wire/PA Images

Neljapäeval peatreeneri Jose Mourinho vallandanud Londoni Chelsea jalgpalliklubi teenis täna Inglismaa Premier League'is 3:1 võidu Sunderlandi üle.

Chelsea läks koduväljakul kiirelt 2:0 juhtima, kui 5. minutil lõi värava Branislav Ivanovic ja 13. minutil tegi sama Pedro. 5., minutil realiseeris Oscar penalti, Sunderlandi auvärava lõi 53. minutil Fabio Borini.

Hooaja lõpuni peatreeneriks määratud Guus Hiddinki asemel juhendas täna veel Chelseat abitreener Steve Holland.

Valitseval meistril Chelseal on 17 mänguga koos 18 punkti ja tabelis tõusti sellega 15. kohale. Sunderlandil on eelviimasena 12 punkti.