Konstantin Vassiljev aitas Jagiellonia võidule

Laura Kalam
Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Foto: Bialystoki Jagiellonia, Facebook

Konstantin Vassiljev ei löönud küll väravat, kuid mängis siiski Bialystoki Jagiellonia 2:1 võidus Wroclawi Slaski üle tähtsat rolli.

Algrivistusse mahtunud ja 90 minutit mänginud Kostja oli pidevalt Jagiellonia rünnakute keskmes ja kuigi Slask asus penaltist varakult mängu juhtima, ei jätnud eestlane jonni, vahendab Soccernet.ee.

42. ja 77. minuti väravatest pööras Jagiellonia lõpuks mängu enda kasuks, kusjuures mõlemad tabamused sündisid sarnase valemi järgi: Vassiljev proovis kaugelt, väravavaht tõrjus enda ette ja ründaja oli jaol.

Kui enne vooru lahutas meeskondi vaid väravate vahe, siis nüüd kerkis Jagiellonia vähemalt ajutiselt tabeli esimesse poolde. Iga mäng on hetkel erilise kaaluga - seitsme vooru pärast tabel poolitatakse.